small logo oculusOCULUS, spol. s r.o.

domovské stránky výrobcu: OCULUS Německo | NIDEK Japonsko

Fokometry

 

small logo

Fokometry - vyberte si

automatický fokometr NIDEK LM-7P

Automatický fokometr NIDEK LM-7/7P

Automatický fokometr NIDEK LM-7/7P pro měření všech typů brýlových čoček (monofokální, bifokální i multifokální) je vybaven režimem pro automatické rozpoznávání typů čoček (monofokální nebo multifokální), u multifokálních čoček jsou centra oblastí vidění do dálky i do blízka detekována automaticky. Obsluhu dále usnadňuje barevný LCD displej a lehce ovladatelné značkovací hroty. Dále umožňuje i měření UV propustnosti skel. Model LM-7P disponuje vestavěnou tiskárnou.

automatický fokometr NIDEK LM-7Pautomatický fokometr NIDEK LM-7P

Automatický fokometr NIDEK LM-1800PD

Nový automatický fokometr NIDEK LM-1800PD je kromě rozšířeného automatického rozpoznávání typu čoček vybaven i jezdcem pro měření PD čoček zasazených v obroučkách. U progresivních čoček je schopen měřit délku i šířku progresivního kanálu a výsledky zobrazit v barevném grafu, centra oblastí vidění do dálky i do blízka jsou detekována automaticky. Mezi další doplňky patří měření propustnosti čoček pro UV záření a barevný výklopný LCD displej.

automatický fokometr NIDEK LM-1800PD
Oculus logo Napište nám email | ©2005 OCULUS, spol. s r.o. | Oftalmologie | Pardubická 765, 500 04 Hradec Králové, tel.:495531140