small logo oculusOCULUS, spol. s r.o.

domovské stránky výrobcu: OCULUS Německo | NIDEK Japonsko

Tonometry - bezkontaktní

 

small logo

Vybete si z bezkontaktních Tonometrů


TONOPACHY NT-530P

Automatický bezkontaktní tonometr a bezkontaktní pachymetr Nidek TONOPACHY NT-530P

Bezkontaktní tonometr a bezkontaktní pachymetr s automatickým nastavováním na střed měřeného oka, automatickým spouštěním měření,automatickou regulací tlaku APC,s přepočtem korigovaného tlaku v závislosti na změřené tloušťce rohovky, elektricky nastavitelnou opěrkou hlavy, výklopným LCD displejem a vestavěnou rychlotiskárnou.

Tonoref III

Autorefraktokeratotonometr s pachymetrem Nidek TONOREF III

Optimálním řešením je přístroj, který kombinuje měření refrakce, keratometrie, nitroočního tlaku a pachymetrie, vše bezkontaktně. Autorefraktokeratotonometr měří objektivní refrakci (se zvětšeným rozsahem), zakřivení rohovky v centru, nitrooční tlak,pachymetrii, retroiluminace - opacita, akomodační měření, průměr rohovky, průměr zornice,PD, přepočet nitroočního tlaku v závislosti na tloušťce rohovky. Dalšími přednostmi přístroje Tonoref III jsou 3D (třírozměrná - v osách x, y, z) automatická lokalizace měřeného oka, automatické spouštění měření, elektricky ovládaná bradová opěrka, vestavěná tiskárna a výklopný barevný LCD displej.

NT-530

Automatický bezkontaktní tonometr NIDEK NT-530

Bezkontaktní tonometr s automatickou regulací tlaku APC, 3D automatickým nastavováním, automatickým spouštěním měření a přepočtem nitroočního tlaku v závislosti na tloušťce rohovky.

Dodáváme i klasické aplanační tonometry a tonometry Schiötz.

Oculus logo Napište nám email | ©2005 OCULUS, spol. s r.o. | Oftalmologie | Pardubická 765, 500 04 Hradec Králové, tel.:495531140